Kur Rīgā darbojas publiskās slidotavas un slēpošanas trases

Pirmdien, 17.decembrī, plkst.17.00 pie Bērnu un jauniešu centra “Laimīte” (Sarkandaugavas iela 24), reģionālajā sporta centra teritorijā ar atraktīvu, sportisku pasākumu, Ziemassvētku vecīša un pasaku varoņu piedalīšanos, atklāja pirmo darbīgā ledus slidotavu.

17. decembrī slidotavu atklāja arī pie Pļavnieku ģimnāzijas (A. Saharova iela 24). Nākošajā nedēļā slidotavas sāks darboties arī citos Rīgas mikrorajonos. 22. decembrī slidotavu atklās pie Anniņmuižas vidusskolas (Kleistu iela 14), pie Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas (Parādes ielā 5c) un Rīgas ziemas sporta un atpūtas parkā (Uzvaras bulvārī 15). Rīgas ziemas sporta un aktīvās atpūtas parkā, kā katru gadu, ikvienam būs pieejama arī slēpošanas trase un inventāra nomas punkts.


Šogad Rīgā, Mežaparkā aktīvās atpūtas cienītājiem būs pieejams arī „Rīgas sniega parks”, kurā gan lieli, gan mazi varēs izmantot kalnu slēpošanas un snovborda trasi, slidotavu, distance slēpošanas, kā arī kameršļūkšanas trasi un inventāra nomu. Parku plānots atklāt 22.decembrī.

Joomla SEO by MijoSEF
Loading...
Loading...
Top.LV 
eXTReMe Tracker