Kā noķertās zivis ilgāk saglabāt svaigas

Zivis ir veselīgs produkts ar maigu gaļu, kas siltā laikā diemžēl ātri bojājas. Par zivs svaiguma un lielisko īpašību jāsāk rūpēties tūlīt pēc zivs izvilkšanas no ūdens.

Dažas idejas interesantām grāmatzīmēm

Kad ārā kļūst vēsāks, aktīvu atpūtu daudzi aizstāj ar grāmatu lasīšanu. Diy.lv piedāvā dažas idejas, lai grāmatzīmes būtu ne vien praktiskas, bet arī interesantas.

1. Papīra/kartona spoks (vai kāds cits tēls)

 
 

2. Sirsniņa uz lapas stūra

 

3. Grāmatā iespiestas kājas

 

4. Atlocīta papīra saspraude

 

5. Krāsainas papīra saspraudes

6. Grāmatzīme - gumija

7. Papīra saspraudes sirsniņa

 

 

Ideja: Kā pirmsskolas vecuma bērnam mācīt matemātiku?

Bērni ir ieinteresēti mācību procesā, ja mācīšana norit ar radošiem un oriģināliem paņēmieniem. Piedāvājam ideju, kā pirmsskolas vecuma bērnam mācīt matemātiku - izmantojot knaģus, uz kuriem uzrakstīti cipari un saldējuma vai kādus citus kociņus, pie kuriem knaģus piestiprināt.

Kur Rīgā darbojas publiskās slidotavas un slēpošanas trases

Pirmdien, 17.decembrī, plkst.17.00 pie Bērnu un jauniešu centra “Laimīte” (Sarkandaugavas iela 24), reģionālajā sporta centra teritorijā ar atraktīvu, sportisku pasākumu, Ziemassvētku vecīša un pasaku varoņu piedalīšanos, atklāja pirmo darbīgā ledus slidotavu.

Kas jāzina, ja vēlies mācīties dejot baletu

Baleta pedagoģes, horeogrāfes Tatjanas Pavļeņinas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par baleta apguvi.

Kādā vecumā var sākt stāvēt uz puantēm?


Vecumam nav nozīmes, svarīgi, lai būtu atbilstoši sagatavotas kājas – īpaši potītes, pēdas, ceļi. Kāju sagatavošana ir ilgstošs un grūts darbs. Diemžēl, ne visām meitenēm ir lemts stāvēt uz puantēm. Ja pieaugušā vecumā meitene gribēs dejot uz puantēm un kājas struktūra nav pietiekoši labi trenēta, nostāties taisni uz puantes „purniņa” nevarēs. Pirms uzvilkt puantes ir ilgstoši jāgatavojas.

Loading...
Joomla SEO by MijoSEF
Loading...
Loading...
Top.LV 
eXTReMe Tracker