Ar autotransportu uz Baltkrieviju ceļojošo Latvijas iedzīvotāju ievērībai

Latvijas vēstniecība Minskā no Baltkrievijas Ārlietu ministrijas ir saņēmusi informāciju par to, ka no 2013.gada 1.augusta Baltkrievijā ieviesta elektroniskā maksa par braukšanu pa atsevišķi noteiktiem autoceļiem. Braukšanas maksa tiek iekasēta gan no vieglajiem transporta līdzekļiem (ar pilnu masu līdz 3500kg), gan no kravas transporta līdzekļiem (ar pilnu masu virs 3500kg), kuri ir reģistrēti ārpus Muitas Savienības (Krievijas, Baltkrievijas un Kazahstānas) teritorijas.


Sakarā ar iepriekš minēto, Latvijas vēstniecība Minskā vērš Latvijas iedzīvotāju uzmanību uz to, ka pirms brauciena pa maksas autoceļu ir jāizīrē vai jāiegādājas īpaša elektroniskās uzskaites ierīce kādā no Baltkrievijas teritorijā speciāli izveidotajiem klientu apkalpošanas centriem, lai veiktu priekšapmaksu par maksas autoceļu izmantošanu.

Detalizēta informācija par elektroniskās maksas sistēmu un samaksas kārtību braucot pa Baltkrievijas autoceļiem atrodama interneta vietnē www.beltoll.by, kā arī pa tālruni +375 17 2798798.

Avots: www.am.gov.lv

Joomla SEO by MijoSEF
Loading...
Loading...
Top.LV 
eXTReMe Tracker