Kā notikusi mājas ierīču evolūcija?

Lai atklātu neparastākos faktus par mājas ierīču izcelsmi un lai iepazīstinātu ar mūsdienu steidzīgajam cilvēkam pieejamajām lietderīgām sadzīves tehnikas funkcijām, zīmols „Electrolux” ir sagatavojis informatīvi izklaidējošu infografiku.

Ar autotransportu uz Baltkrieviju ceļojošo Latvijas iedzīvotāju ievērībai

Latvijas vēstniecība Minskā no Baltkrievijas Ārlietu ministrijas ir saņēmusi informāciju par to, ka no 2013.gada 1.augusta Baltkrievijā ieviesta elektroniskā maksa par braukšanu pa atsevišķi noteiktiem autoceļiem. Braukšanas maksa tiek iekasēta gan no vieglajiem transporta līdzekļiem (ar pilnu masu līdz 3500kg), gan no kravas transporta līdzekļiem (ar pilnu masu virs 3500kg), kuri ir reģistrēti ārpus Muitas Savienības (Krievijas, Baltkrievijas un Kazahstānas) teritorijas.

Apnicis lādēt viedtālruni? Četras lietas, kas jāzina par gudru uzlādi


 

Izlādējies telefons tikpat nepatīkams kā zobu sāpes? Laikā, kad viedtālruņi kļūst arvien jaudīgāki, ar lielākiem ekrāniem un plašākām multivides iespējām, pieaug arī prasības pret baterijas kapacitāti. Nav pārsteigums, ka būtiski kļūst tādi faktori kā, cik ilgi tālrunis spēj darboties līdz nākamajai uzlādei un cik daudz laika jāpavada „pie vada”, to lādējot.

Padomi: kādu velosipēdu pirkt?Ja plānojat iegādāties jaunu vai lietotu velosipēdu ir jāpievērš uzmanība divām būtiskām lietām: budžets, kāds paredzēts velosipēda iegādei, un velosipēda pielietojums - vai to plānojat izmantot ikdienā, brīvdienu pavadīšanai vai aktīvai sportošanai.

Kā izvēlēties datoru vai planšeti?

Iegādājoties jaunu datoru vai planšeti, bieži ir grūti atrast sev piemērotāko risinājumu un neapjukt plašajā piedāvājumā. Romaxsoft.ucoz.lv sniedz dažus ieteikumus, kā izvēlēties savām vajadzībām un vēlmēm atbilstošāko ierīci. Pats galvenais, kas jāņem vērā, iegādājoties kādu no datortehnikas risinājumiem ir - kādiem mērķiem gatavojaties iekārtu izmantot. Kad esat sapratis, kam tieši ierīci izmantosiet, izvērtējiet sekojošus parametrus:

Kā tīrīt un eļļot velosipēdu?


Pareizi saeļļots velosipēds nodrošina ilgu tā detaļu kalpošanas mūžu, tāpēc piedāvājam dažus ieteikumus pareizai un efektīvai velosipēda tīrīšanai un eļļošanai.

Ko darīt, ja telefons bijis ūdenī

 

Visai bieži nonākam situācijā, kad tālrunis, kam nav nekādas mitruma aizsardzības nonāk saskarsmē ar ūdeni: iekrīt izlietnē, vannā, peļķē. Piedāvājam dažu padomus, kā sniegt pirmo palīdzību mobilajam telefonam, ja tas ir samircis.
1. Izslēdziet tālruni un atvienojiet bateriju
Negaidiet līdz akumulators izlādēsies un telefons izslēgsies pats. Atvienojot bateriju ir iespēja ka tā nebūs jāmaina un nepaspēs izcepties telefonā esošās mikroshēmas.
2. Nosusiniet telefonu ar mīkstu dvieli
Vēlams izmantot labi mitrumu uzsūcoša materiāla dvieli, lai savāktu slapjumu, pirms tas vēl vairāk iekļūst ierīcē.
3. Ar gaisa plūsmu izpūtiet slapjumu no telefona atverēm
Atcerieties, ka ja izmantojat fēnu, noteikti izmantojiet tikai auksto gaisu, lai nesabojātu ierīci un neveidotu šķidruma salipšanu.
4. Uz 2-3 diennaktīm telefonu ievietojiet hermētiskā traukā ar rīsiem
Rīsi ir labs mitruma absorbētājs, tie uzsūks mitrumu, kas paspējis nokļūt telefona iekšienē.

Atcerieties - kategoriski aizliegts telefona žāvēšanai izmantot mikroviļņu krāsnis, cepeškrāsni, kā arī likt ierīci tieši uz apkures radiatora.
Ļaujiet telefonam kārtīgi izžūt, neslēdziet to iekšā vairākas dienas.

5 veidi vecas Android ierīces lietošanai

Tehnoloģijām strauji attīstoties mūsu vēl it kā pavisam nesen iegādātās Android ierīces strauji noveco - samazinās to veiktspēja, jaunākās spēles nedarbojas, darbība kļūst kaitinoši lēna, baterijas darbības laiks saīsinās un rezultātā - tie nevajadzīgi mētājas apkārt. Vēlamies padalīties ar dažiem veidiem kā šīs ierīces varētu  izmantot, tādējādi padarot tās atkal aktuālas un sniegtu tām iespēju uz otro dzīvi:

Latvijā izsniedz jauna parauga autovadītāju apliecības

No 2013.gada 2.janvāra, Latvijā tiek izsniegtas jauna parauga transportlīdzekļu vadītāja apliecības un braukšanas mācību atļaujas. Apliecību izsniedzēja – Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD), uzsver, ka esošajiem transportlīdzekļu vadītājiem jaunā kārtība neradīs papildus sarežģījumus vai izdevumus.

Nolūkā uzlabot satiksmes drošību un vadītāja apliecību atpazīstamību, līdz 2013.gada 19.janvārim visām Eiropas Savienības (ES) un Eiropas Ekonomiskās zonas (EEZ) valstīm jāievieš jaunā parauga vadītāja apliecības. Šo kārtību nosaka 2006.gada 20.decembra Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīva 2006/126/EK. Jāpiebilst, ka pašlaik ES un EEZ par derīgām ir uzskatāmas 110 dažādu paraugu vadītāju apliecības, kas rada problēmas ar to atpazīstamību un viltošanas gadījumiem.

Loading...
Joomla SEO by MijoSEF
Loading...
Loading...
Top.LV 
eXTReMe Tracker