7+ dažādi veidi kā tīrīt piedegušu pannu vai katlus

Mums visiem tā ir gadījies - recepte saka, ka pastāvīgi jāmaisa, bet jūs izmantojat iespēju atkāpties no plīts, tikai uz minūti,apskatīt to seriālu kuru parasti neredzat! Neizbēgami ēdiens apdeg un piedeg pie pannas. Un rodas jautājums, kāpēc gāju prom?

Kad pienācis laiks tīrīt piedegumu, populāri ir veikalā nopirkt speciālos šķidrumus, piemēram, Barkeeper's Friend, Bon Ami, Carbon Off brendus, tomēr kad nav pieejams šāds līdzeklis (var par mazāku cenu), ar mājās atrodamām lietām, lai attīrītu izdegušo pannu. Jūs pat varētu domāt ka tie ir efektīvāki:

Vecā labā Soda un Galda Etiķis

Etiķis ir labs multi-lietojams tīrītājs. Var arī izmantot kā dezinfektoru, bez toksīnu glāžu tīrītājs, un jā, izmantojiet šo šķidrumu arī virtuvē.

  • Ielejiet ar vienādām daļām ūdens un balto etiķi lai minimāli noklāj pannas apakšu.
  • Uzliek uz plīts un ļauj etiķim sākt vārīties.
  • Ļaujat tam pavārīties 1 minūti, un izlejiet etiķa šķidrumu podā vai izlietnē.
  • Tukšā panna iebērt tējkaroti ar sodu, ar švammi iemasēt sodu uz palikušo piedegumu ,lai noberztu viņu.
  • Un noskalojiet ar ūdeni, lai panna būtu tīra.

Sāls

Vēl viens lielisks abrazīvs tīrīšanas līdzeklis, ko vērts pamēģināt! Sāls, it īpaši ļoti rupjš sāls ir lieliski piemērots, lai atvieglotu piedegušu pannu tīrīšanu, it īpaši pēc taukainu ēdienu gatavošanas.
Papildus var ieliet karstu ūdeni ar trauku mazgājamo līdzekli, vai iemasēt sāli ar sulīgu citrona daiviņu.

Zobakmens krēms

Zobakmens krēms ir abrazīvs aizstājējs sodai.

  • Sajaukt tējkaroti krēma ar krūzi ūdens un vārīt piedegušajā pannā.
  • Atļaujiet ūdenim atdzist.
  • Noberziet piedegumus un noskalojiet pannu.

Uzsūcošais papīrs

Ielejiet piedugušajā pannā ziepes ar ūdeni un pievienojiet uzsūcošo papīru. Ļaujiet papīram stundu. Žāvētāja papīra loksnes (ko var aizstāt ar ēdamkaroti auduma mīkstinātāju) atbrīvos ēdienu no sadegšanas un atstās jūs ar spīdīgu pannu kā jaunu.

Soda

Kāmēr panna ir vēl karsta, ieberiet sodu, un noklājiet pannas apakšu. Atļaujiet sodai iekļūt sadegumā, lai atbrīvotu to nedaudz lai vienkāršāk to notīrīt. Pēc tam noskalojiet pannu.

Alka Seltzer tīrīšanas tabletes

Šis parasti sastopams mājās un darbojas tik pat labi kā soda. Pievienojiet 1-2 tabletes karstā ūdenī uz jūsu pannas, un atļaujiet iesēsties un iztīrat, pēc tam kārtīgi noskalot.

Smieklīgi vai nē, Kečups

Kāmēr pats par sevi kečups nav pietiekami skāb-bāzveidīgs, lai notīrītu smagus piedegumus pannās. Tomēr kečups ir populārs veids, kā atjaunot trulas un sabojātas pannas un katlus. Uzklājiet plānu kārtu uz piedeguma vietas un notīrīt tīru pēc 15 minūtēm.

Joomla SEO by MijoSEF
Loading...
Loading...
Top.LV 
eXTReMe Tracker