Kā iztīrīt mājdzīvnieku sadarītās neģēlības no paklāja?

Jūs mīlat savus mīluļus, bet mīlat arī savus paklājus. Diemžēl šie divi nevar kopā sadzīvot.
Zinot kā izdabūt mīluļu traipus no paklāja ir svarīga prasme. Tagad uzzināsiet kā iztīrīt savu
mīluļu, parastākās sadarītās nekārtības.

Nevienmēr jūsu pūkainais mīlulis ir perfekti dresēts un notiek nelaimes gadījumi. Ir jāzin kā izmazgāt no paklāja. Ja ir iespējams, urīnu, satīrīt pēc iespējas ātrāk, jo tiklīdz tas nostāv, tas sasūcas paklāja šķiedrās. Uzlieciet dvieli, vai arī toletes papīru šajā vietā lai tas uzsūc.
Tad, sajauciet 2 krūzes ar etiķi, 2 krūzes ar siltu ūdeni un 4 ēdam-karotes sodas.
Ielejiet šo sajaukumu izsmidzinātājā un izsmidzinat uz konkrētās vietas. Atļaut nosēsties 5-10 minūtes. Nosusināt ar lupatiņu. Ja traips ir lielāks, var uzbērt mazliet sodas, uztaisīt maisījumu 50/50 etiķi ar ūdeni un izsmidzina uz traipa. Atļaut 5 minūtes nosēsties un nosusināt ar lupatiņu.

Ko darīt ja mans kaķis izvēmās?
Pirmkārt, pēciespējas ātrāk savākt. Izmantojat šķipeli un skrāpi, lai savāktu lielākos gabalus.
Nosusināt ar lupatiņu mitrumu. Sajaukt 2 glāzes ar ūdeni, 1 ēdamkaroti ar sāli, 1 ēdamkaroti ar škidrāmziepēm un pusglāzi etiķa. Iemērciet mīkstu lupatiņu sajauktajā šķidrumā un uzklāt uz vietas. Nosusināt viegli. Varbūt nāksies veikt šo darbību vairākas reizes, ja traips ir iesūcies.
Kad traips ir pazudis, lai noņemtu iepriekš sajaukto šķidrumu, tīru lupatiņu iemērkt tīrā ūdenī un uzklāt uz vietas. Nosusināt ar sausu dvieli.

Joomla SEO by MijoSEF
Loading...
Loading...
Top.LV 
eXTReMe Tracker