Uzstādam slēģus

Slēģiem salīdzinājumā ar aizkariem ir savas priekšrocības – tie nodrošina labāku logu aizsardzību, turklāt tiem piemīt arī zināma estētiskā vērtība un oriģinalitāte. Slēģu uzstādīšana neprasa pārāk daudz darba, jūs varat viegli veikt to montāžu, patērējot vien dažas brīvā laika minūtes!

Kā izurbt stiklu

Lai varētu izurbt stiklā nelielu caurumiņu, jums būs nepieciešami sekojoši instrumenti:

Kā tīrīt zamšādas apavus

Zamšādas kurpes vai zābaciņi kājās izskatās ļoti eleganti. Taču daudzi neriskē tādus iegādāties, tāpēc ka zamšādas apavi prasa daudz uzmanības un ļoti rūpīgu kopšanu. Taču, ja zināt, kā pareizi tīrīt zamšādas apavus un izmantot speciālus to kopšanas līdzekļus, apavi vienmēr būs teicamā kārtībā. Ir dažādi zamšādas apavu tīrīšanas veidi.

Kā cīnīties ar putekļiem


Putekļi nosēžas pat uz sienām, tāpēc arī tās laiku pa laikam jātīra ar putekļu sūcēju. Bet tapetes, sevišķi struktūrtapetes ar dažādiem lureksiem, savāc daudz vairāk putekļu nekā poliestera aizkari.

Ātrā mājas uzkopšana


Idejas vienkāršai sadzīves organizēšanai – stāstām, kā ieekonomēt uz paklāju tīrīšanas un apavu kopšanas rēķina, un kā ieviest kārtību mājās dažu minūšu laikā.

Kā izplānot ideālu iebūvēto skapi?Lai skapī pietiktu vietas visu ģimenes locekļu lietām, drēbes uz plauktiem gulētu līdzenās kārtās un neburzītos, bet nepieciešamā aksesuāra meklēšana neievilktos stundām ilgi, nepieciešams pārdomāti izplānot skapja iekšējo uzbūvi. Piedāvājam stratēģiju, ar kuras palīdzību jūs varēsiet izplānot savu ideālo kupejskapi!

Ābolu rozīšu kūka

Tā kā šobrīd ļoti aktuāls jautājums daudziem ir ābolu ražas pielietojums kulinārijā, piedāvājam ideju kūkai no ābolu rozītēm.
Ņem nelielu kūkas formiņu, tajā ieklāj smilšu mīklu.
Ābolus sagriež ļoti plānās šķēlītēs.
Kārto tā, kā redzams attēlā.
Cep tik ilgi, kamēr āboli un mīkla ieguvuši zeltainu nokrāsu.

Loading...
Joomla SEO by MijoSEF
Loading...
Loading...
Top.LV 
eXTReMe Tracker