Ar ko nēsāt mūžīgi modīgos džinsu svārkus

Ar ko kombinēt džinsu svārkus, kleitas, sarafānus? Diezin vai ir kāda sieviete, kurai garderobē nav kāda iemīļota džinsu auduma izstrādājuma. Ja kāda arī ir, tad mēs esam pārliecināti, ka šobrīd viņa atrodas veikala drēbju pielaikošanas kabīnē, tērpusies džinsu svārkos, un, vērojot savu atspulgu spogulī, domā: „Ar ko vislabāk kopā nēsāt džinsu svārkus? Varbūt pie reizes šo to vēl vajadzētu nopirkt?”

Jā, džinsu svārki paredz zināmas lietas savu „kompanjonu” statusā, un, ja tie ir pareizi izvēlēti, tad komplektā izskatās vienkārši lieliski! Kā vislabāk panākt, lai jūs izskatītos stilīgi un pievilcīgi, mēs šodien arī izstāstīsim.

Vislabākais stils džinsu svārkiem
Ja jūsu garderobē jau ir džinsu svārki, un varbūt pat vairāki, tad jūs jau noteikti zināt, ka džinsa drēbēm eksistē savs noteikts stils, un pat vairāki, pie kuriem turoties, jūs nekad neizskatīsieties blāvi un neievērojami. Stila izvēlē noteicošais ir pašu svārku fasons.
Klasiskie taisnie svārki – jūsu neatsveramais palīgs lietišķā stila radīšanai (ja, protams, apģērba reglaments atļauj nēsāt džinsa izstrādājumus). Tāpat taisnie svārki noderēs brīvā pilsētas stila radīšanai.
Īsie džinsu svārki – ideāls variants, lai radītu jauneklīgu, sportisku apģērba stilu.
Maksimāli garie džinsu svārki palīdzēs jums radīt vienmēr aktuālos hipiju un casual stilus, bet nepieciešamības gadījumā jūs viegli varēsiet kļūt par romantisku meiteni.

Klasiskie džinsu svārki lieliski sader ar baltu augšu. Ja tas būs klasiskais uniseks krekliņš vai lietišķā ofisa blūzīte, tad jūsu izskats būs lietišķs un stilīgs, ko novērtēs gan darba kolēģi, gan jūsu darījumu partneri. Turklāt mūsdienu džinsa audums nenozīmē tikai klasisko zilo krāsu, ir pieejami dažādu krāsu džinsa izstrādājumi.
Kā papildinājums šādiem džinsa svārkiem noderēs dažādi ērti sporta krekliņi, jaciņas un puloveri, kā arī ādas vai to pašu džinsu žaketes un kurtkas. Šādu svārku garums parasti ir līdz ceļiem vai mazliet virs tiem. Klasiskie džinsu svārki ideāli noderēs studentēm – to radītais tēls reizē ir gan nepiespiests, gan universitāšu auditorijās iederošs.

Īsie džinsu svārki var būt gan pierastajā „piecu kabatu” griezumā, tā arī kādā neparastākā, ar volāniem, kruzuļiem un rišām. Turklāt jauniešu stils, kādam visvairāk raksturīgi īsie džinsu svārki, arī visbiežāk izmanto citu, spilgtu krāsu džinsu audumus – magoņu, laša vai apelsīna krāsas, kā arī tirkīzzilais un jūras viļņu toņi izskatās īpaši pievilcīgi un uzreiz padarīs jūs par jebkuras kompānijas uzmanības centru.
Sportisko stilu, ko rada spilgti džinsu svārki, papildiniet ar sporta krekliņu, maiku vai topiņu, vēsākām dienām ideāli noderēs vējjakas.

Garie džinsu svārki „līdz grīdai” izceļas ar vairākām īpatnībām, ko noteikti jāņem vērā garderobes izvēlē. Pat visplānākais denims ir pietiekami blīvs audums, tādēļ negaidiet no tādiem svārkiem gaisīgumu. Tajā pašā laikā formu turoši maksimāli garie džinsu svārki lieliski noderēs, lai radītu etno un hipiju stilu pamatu, īpaši, ja tos kombinēs ar blūzi, kas rotāta ar nacionāliem vai „zvērādas” tipa rakstiem. Ar tādu tērpu kopā lieliski izskatīsies dažādi rokām darināti rotājumi, bet kā apavi lieliski noderēs dažādas sportiskas, brīvas un vienlaidu zoles kurpes.

Joomla SEO by MijoSEF
Loading...
Loading...
Top.LV 
eXTReMe Tracker