Kā iemācīties pārliecinoši staigāt augstpapēžu kurpēs ar pareizu stāju

Izlemjam neklausīt ārstiem un sekot glancēto žurnālu kārdinājumam, nolemjot izdaiļot savas kājiņas ar smailpapēžu kurpītēm?

Jūsu tiesības, tikai, pirms sākt defilēt špiļkās pa pilsētu, rotaļīgi klabinot papēdīšus pa asfaltu, kārtīgi patrenējieties. Lai izskatītos patiešām seksīgi, ir jālido, bet izpildīt šo triku uz superaugstiem papēžiem – arhisarežģīts uzdevums! Tomēr izpildāms. Kā iemācīties staigāt uz augstiem papēžiem, lai nenolauztu sev kaklu un neizskatītos kā govs uz ledus? Mācīties, mācīties un vēlreiz – mācīties!

Apgūsim sarežģīto mākslu
Ja papēdis jums ir pavisam jauna lieta, necentieties rāpties uz pašiem augstākajiem un tievākajiem. Sākumā apstādiniet savu izvēli pie neliela papēdīša ar 5 cm augstumu. Tas ir pēdas pacēluma vidēji statistiskais augstums, kas vislabāk noderēs ikdienas lietošanai.

Visgrūtākie – pirmie soļi
Visupirms, pareizi liekam pēdu – pirkstgali atsevišķi! Kāju greizums ne tikai jūs neizdaiļos, tas turklāt palielinās krišanas risku. Vienmēr cenšamies iet no papēža uz purngalu. Pat uz visaugstākās špiļkas papēdim zemei jāpieskaras kaut par sekundes daļu ātrāk nekā pēdai. Trenējieties, vismaz dažas stundas katru dienu, droši soļojot pa dzīvokli augstpapēžu kurpēs. Tāpat sekojiet, lai kāja, uz kuru balstās smaguma centrs, būtu taisna. Pakāpeniski celiet papēža augstumu līdz vēlamajam, taču vienalga neforsējiet notikumu gaitu. Visam savs laiks. Esiet pacietīga un mērķtiecīga, un jūs iekarosiet pašus tālākos augstumus.

Neaizmirstiet par stāju
Lai varētu staigāt uz augstiem papēžiem skaisti, pievērsiet uzmanību savai stājai! Vienmēr centieties turēt muguru, galvu un plecus pareizi. Darām sekojoši: ar muguru nostājamies pie sienas tā, lai papēži, sēžas apaļumi, lāpstiņas un pakausis skartos pie sienas virsmas. Tagad uzvelkam augstpapēžu kurpes un atkal stājamies pie sienas! Jā, un neaizmirstiet ievilkt vēderu, izplest plecus, mazliet piepacelt zodu. Pacentieties atcerēties savas sajūtas un saglabāt tādu pašu ķermeņa stāvokli, ejot gan uz zemiem, gan augstiem papēžiem. Izstrādāt pareizu stāju palīdzēs arī vecais labais vingrinājums ar grāmatu uz galvas. Uzdrošinieties! Pirmajā posmā būs apgrūtinoši, bet, kad pareiza ķermeņa pozīcija kļūs par ieradumu, jūs pati izbrīnīsieties, cik viss ir dabiski un viegli.

Pareizi augstpapēžu apavi
Ja esat nolēmusi iemācīties droši staigāt uz augstiem papēžiem, to daudz vieglāk un patīkamāk darīt ērtos apavos, kuros jūs jūtaties komfortabli un pārliecinoši. Izvēloties augstpapēžu apavus, ņemiet vērā, ka uz vakarpusi kājas nedaudz pietūkst un mazliet palielinās apjomā. Lai kurpes neizrādītos pārāk mazas, iegādājieties tās vakarā. Sēdošā stāvoklī pēdas garums ir nedaudz mazāks, tādēļ, pielaikojot kurpes, noteikti piecelieties un pastaigājiet. Īkšķim nevajag pieskarties kurpju purngalam, taču arī pēda nedrīkst cilāties. Pieliekot nedaudz pūļu un izceļoties ar neatlaidību un pacietību, jebkurai sievietei ir pa spēkam iemācīties staigāt augstpapēžu kurpēs skaisti. Būtībā jau tā lieta nav nemaz tik sarežģīta, panākums slēpjas vēlmē un pareizā tehnikā. Nu un, protams, neaizmirstiet par pozitīvu noskaņu, jo bieži vien nolaisti pleci un nepārliecinoša gaita rodas nevis fizioloģisku faktoru rezultātā, bet gan iekšējās pārliecinātības trūkuma dēļ.

Joomla SEO by MijoSEF
Loading...
Loading...
Top.LV 
eXTReMe Tracker