Ieteikumi labākam iedegumam

Lai arī ne visas dienas pašlaik ir saulainas, tomēr beidzot var sacīt, ka vasara ir sākusies. Lai efektīvāk izmantotu katru brīdi, ko pavadāt saulē, piedāvājam dažus vienkāršus ieteikumus, kas palīdzēs iegūt veselīgu un vienmērīgu iedegumu.

1. Attīri ādu
Lai ātrāk iedegtu un iedegums labāk turētos, pirms sauļošanās ir ieteicams rūpīgi attīrīt ādu - veic pīlingu vai lieto skrubi. Tas nepieciešams, lai atbrīvotos no atmirušajām ādas šūnām un iedegums ātri "nenomazgātos". Būtiski gan paturēt prātā, ka pīlingu nedrīkst veikt ļoti neilgi pirms sauļošanās un tas nav piemērots jutīgai ādai - to labāk veikt tikai kājām un rokām.
Pirms došanās uz pludmali vai privātmājas dārzu, lai sauļotos, ieteicams notīrīt kosmētiku un noskaloties dušā. Ja būsi lietojusi kosmētiku, smaržas vai dezodorantu pirms sauļošanās, iespējams iegūt nevienmērīgu iedegumu, jo šie produkti dažādi aiztur saules starojumu.

2. Mitrināta āda iedeg labāk
Atceries, ka mitrināta āda ne vien labāk izskatās, bet arī vienmērīgāk un ātrāk iedeg. Regulāri lietojot ķermeņa krēmus, ir iespējams izvairīties no ādas lobīšanās un iegūt vienmērīgāku un veselīgāku iedegumu.

3. Sargā ādu no apdegšanas!
Pilnīgi vienmēr, kad esi saulē, ir jālieto saules aizsargkrēms! Tas jādara arī tad, ja iedegums jau iegūts. Būtiski ir izvēlēties pareizu aizsargkrēmu - pirmajās sauļošanās reizēs noteikti jāizvēlas krēms ar augstu saules aizsardzību, pēc tam to varat pakāpeniski samazināt. Nekādā gadījumā nepavadiet saulē tik daudz laika, ka sāk veidoties saules apdegumi. Priecāties, ka saulē ir palikusi sarkana āda un vienā dienā izdevies iesauļoties, nav vērts, jo tas ievērojami paaugstina dažādu ādas slimību risku, turklāt šādā veidā iegūts iedegums bieži ir nevienmērīgs un pēc dažām dienām āda var sākt lobīties.

Joomla SEO by MijoSEF
Loading...
Loading...
Top.LV 
eXTReMe Tracker