Kā cīnīties ar blaugznām

Centieties saudzīgi apieties ar saviem matiem. Vismaz uz kādu laiku atturieties no to krāsošanas, pīšanas, biežas žāvēšanas ar fēnu un lakošanas. Nekairiniet galvas ādu, pastāvīgi ķemmējot matus, veiciet tikai vieglu masāžu ar pirkstiem – tas palīdzēs noņemt niezi un uzlabos asins cirkulāciju. Ja uzskatāt, ka blaugznu cēlonis ir ciets ūdens, pievienojiet tam pilienu etiķa, bet, vislabāk, izmantojiet galvas mazgāšanai destilētu ūdeni.

Ieteikumi labākam iedegumam

Lai arī ne visas dienas pašlaik ir saulainas, tomēr beidzot var sacīt, ka vasara ir sākusies. Lai efektīvāk izmantotu katru brīdi, ko pavadāt saulē, piedāvājam dažus vienkāršus ieteikumus, kas palīdzēs iegūt veselīgu un vienmērīgu iedegumu.

Ar ko nēsāt mūžīgi modīgos džinsu svārkus

Ar ko kombinēt džinsu svārkus, kleitas, sarafānus? Diezin vai ir kāda sieviete, kurai garderobē nav kāda iemīļota džinsu auduma izstrādājuma. Ja kāda arī ir, tad mēs esam pārliecināti, ka šobrīd viņa atrodas veikala drēbju pielaikošanas kabīnē, tērpusies džinsu svārkos, un, vērojot savu atspulgu spogulī, domā: „Ar ko vislabāk kopā nēsāt džinsu svārkus? Varbūt pie reizes šo to vēl vajadzētu nopirkt?”

Loading...
Joomla SEO by MijoSEF
Loading...
Loading...
Top.LV 
eXTReMe Tracker