Sadursme ar dzīvnieku, kā rīkoties?

Neviens autobraucējs nav pasargāts nevis no sevis, bet dažādu blakusfaktoru izrasītiem satiksmes negadījumiem. It sevišķi neparedzamas ir sadursmes ar savvaļas, meža zvēriem, nereti ceļu satiksmes negadījumus izraisa arī mājdzīvnieki - suņi un kaķi. Sarežģītākā situācijā šoferis nonāk, ja avārija notiek naktī un ir bojāta automašīna vai trešas personas manta. Ko šādos gadījumos darīt?


Kā Valentīndienu svin citās valstīs?14. februāris tradicionāli tiek atzīmēts kā Valentīndiena jeb mīlestības svētki, tomēr dažādās kultūrās šo svētku nozīme un tradīcijas nedaudz atšķiras. Piedāvājam ieskatu tradīcijās ārpus Latvijas - informācija noderēs gan tiem, kas ceļo, gan tiem, kam otrā pusīte nav no Latvijas.

Kā izvairīties no paslīdēšanas uz ielas?


Pēdējās nedēļās Latvijā ir bijuši ļoti mainīgi laika apstākļi: atkušņi mijās ar salu un sniegs ar lietu, padarot ielas un ietves ļoti slidenas. Piedāvājam Jums dažus vienkāršus padomus, kas palīdzēs izvairīties no traumu gūšanas paslīdot.

Iesakām līdzekli sāls noņemšanai no apaviem

Katru gadu pilsētas iedzīvotāji saskaras ar vienu un to pašu problēmu - kā notīrīt sāli no apaviem. Diy.lv piedāvā risinājumu - tirgū ir parādījies efektīvs līdzeklis sāls noņemšanai no dažādām virsmām "Salt Eliminator". Līdzekli parasti izmanto metāla virsmu un automašīnu tīrīšanai, bet tas lieliski noder arī somām un apaviem. Video Jūs varat redzēt, kā šis līdzeklis darbojas.

Piedalies un saņem seksīgu dāvanu!Portāls diy.lv sadarbībā ar intīmpreču saloniem “LABI” organizē viktorīnu, kuras uzvarētājs dāvanā saņems dāvanu karti no salona 30 EUR vērtībā.

Atbildi pareizi uz trim vienkāršiem jautājumiem un varēsi izvēlēties intīmpreces sev un partnerim vai pikantu dāvanu draugiem!

Ar viktorīnas jautājumiem vari iepazīties šeit.

Iesakām apmeklēt "Bildes 2014" folkkoncertu

Šovakar Kongresa nama Jaunajā zālē pulksten 19.00 notiks mūzikas un mākslas festivāla "BILDES 2014" muzikālās daļas atklāšana. Šogad festivālu ievadīs folkkoncerts, kurā piedalīsies tādi Latvijā populāri mūziķi kā Kaspars Dimiters, Austra Punpure, Anta Eņģele un citi.

Iesakām izlasīt: Aptieka sakņu dārzā

Ir pienācis rudens (tas, kurš bagāts vīrs) un mūsu dārzi/dārziņi pildās ar bagātīgām augļu un sakņu  veltēm. Bet vai mēs iedomājamies, ka mūsu bagātais sakņu dārzs var kalpot par sava veida alternatīvu „aptieku”, kuras „plauktus” piepilda tomāti, burkāni, mārrutki un citi dabas „medikamenti”, kas mūs ne tikai pabaro, bet arī dziedina un atbrīvo no slimībām?

Brīvdienās dodies uz Miķeļdienas tirgu!

Rīgā tradicionāli ražas svētkus atzīmē ar Miķeļdienas gadatirgu Doma laukumā, kas šogad notiks sestdien, 27. septembrī, no pulksten 10.00 līdz 17.00, kad tirgus apmeklētājiem būs iespēja iegādāties rudens veltes, amatnieku meistardarbus, kā arī baudīt plašu kultūras programmu. Miķeļdienu nedēļas nogalē atzīmēs arī pilsētas apkaimēs.

Ekonomiska telpu vēdināšana rudenī


Lai telpās vienmēr būtu svaigs gaiss un tajās būtu patīkami uzturēties, nedrīkst aizmirst par to regulāru vēdināšanu. Rudenī telpas ir jāvēdina nedaudz citādāk nekā vasarā, jo, iestājoties aukstam laikam, pavērtu logu visu laiku turēt nevajadzētu, jo tad telpas visu laiku būs vēsas vai arī ievērojami palielinās enerģijas patēriņš apkurei.
Vislabākais veids, kā vēdināt telpas aukstā laikā ir uz brīdi atvērt logu pilnībā. Vēdināšanas laikā ieteicams izslēgt visas sildierīces, lai nerastos papildus enerģijas zudumi. Tāpat ir jāpievērš uzmanība tam, lai vēdināšana nenotiktu pārāk ilgi. Kad telpā ir pietiekam daudz svaiga gaisa, aizveriet logus. Neļaujiet atdzist mēbeļu virsmām, grīdām un sienām - gaisa sasildīšanai nepieciešams krietni mazāk laika un enerģijas nekā tad, ja jāsasilda arī priekšmeti.

Mācies nevardarbīgu bērnu audzināšanu!Kāpēc izveidojusies tradīcija audzināt bērnus perot? Kāpēc vecāki sit to, kurš tik ļoti viņu mīl? Vai tiešām bez pēriena bērns nevar izaugt par labu cilvēku? Kā vardarbīgas audzināšanas metodes ietekmē bērna turpmāko dzīvi un attiecības ar vecākiem? Ar ko sākt, lai mainītu savu izvēlēto audzināšanas modeli? Par šiem un daudziem citiem tematiem vecāki varēs uzzināt sociālās kampaņas „Necel roku!” ietvaros organizētajā seminārā diskusijā, kas notiks 10. septembrī. Pasākums apmeklētājiem bez maksas.

Joomla SEO by MijoSEF
Loading...
Loading...
Top.LV 
eXTReMe Tracker